Fototapety skrojone na miarę

Dlaczego WALLSTORY?
Ponieważ są za nami lata doświadczenia w czynieniu otaczającej nas przestrzeni użytkowej piękniejszą, w dopasowywaniu naszych wyobrażeń do każdej powierzchni, która chcemy odmienić, ozdobić kolorem, dodać charakteru czy uczynić indywidualną i niepowtarzalną – jak my sami.
Wieloletnia praktyka
Posiadając wieloletnia praktykę w aranżacji wnętrz i powierzchni użytkowych, możemy nie tylko pomóc Ci zrealizować każdy, nawet najodważniejszy zamysł, ale również zadbać o to, aby owa wizja była spójna z charakterem wnętrza, jego wystrojem i przeznaczeniem.
Wykańczasz mieszkanie?
Jesteś zmęczony ciągle nowymi usterkami i niekończącym się remontem? Rozluźnij się… Wallstory to profesjonalna obsługa zamówienia od momentu jego złożenia, po przekazanie w Twoje ręce gotowego produktu.
Potrzebujesz odmiany?
W WALLSTORY doskonale wiemy, jak niewielkim kosztem można temu, co do tej pory wydawało się mieć tylko jedno oblicze, darować zupełnie nowe życie. Czemu nie ozdobić starej szafy wzorem i kolorem? Czemu nie dać złudzenia głębi, tam, gdzie przestrzeń wydaje się być ograniczona? Czemu nad blatem w kuchni muszą być stare niemodne płytki, skoro dziesiątki naszych wzorów czeka tylko, aby zając ich miejsce?
Ogromny wybór
Mnogość wzorów, które oferujemy, powstała właśnie po to, aby wprowadzić trochę radosnej odmiany do Twego mieszkania, aby dodać mu charakteru i wyrazu. A jest to coś, co nie tylko lubimy, ale i doskonale potrafimy robić.
Dla architektów
A może jesteś Architektem* i szukasz firmy, która pomoże urzeczywistnić wszystkie Twoje pomysły,stawiając na jakość i wytrzymałość? Nasz profesjonalizm i terminowość będą gwarantowały zadowolenie Twoje i Twojego
Klienta.
*Dla współpracujących z nami Architektów przygotowaliśmy korzystne zasady współpracy. Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail.
Dla młodszych
W WALLSTORY dbamy również o naszych najmłodszych Klientów. Dorastanie w pięknym otoczeniu, nie tylko doskonale wspomaga rozwój naszych Dzieci, ale i zapewnia dużo radości, inspiracji do zabaw. Ogranicza nas tylko własna wyobraźnia